Osobní informace

21. 02. 2015

Domů
Osobní informace
Zájmy a Podnikání
Seznam akcí
Galerie filmů
Country klub

Návštěvní kniha

 

 

Vítejte na mém webovém serveru  Samotář.

Dobrý den, jmenuji se Alexandr Prokeš a pocházím z Liberce.

Narodil jsem se  16.4.1959 v 0,15 hodinu ráno v  Liberci.Svátek mám  27.2.  Alexandr  .

Zde se nacházímMá trampská přezdívka je SAMOTÁŘ .Nyní žiji v Podlužanech u Rožďalovic okres Nymburk

(na okraji Českého Ráje) kraj Středočeský, Čechy.

Trampská osada Samotář.Která byla založena mým otcem v roce 1953 v Liberci a osadu jsme mněli v Jizerských horách u Bedřichovské přehrady jak nazval v písní Island Miki Ryvola Černé jezero.V pozdější době založil o 1 km dál svůj camp i Kapitán Kid.

Dnes už vlastním a provozuji Country klub Samtář.

 

Mé začátky trempování  se datují od roku 1973 kdy jsem převzal T.O. Samotář po otci a začínal jsem sám na Libereckém nádraží s teletem na zádech.  Jel jsem do Turnova kde jsem potkal mé první kamarády (KOZA a spol..) a jeli jsme do Českého ráje   na Vidlák a dále pěšky na Fryčtejn a  v neděli zpět domů.Tak to byl můj první trempský víkend a pak to už pokračovalo dál a dál.Na kytaru jsem se začal učit sám doma v tom samém roce to je v mích 14 letech. Dnes už provozuji ze zdravotních důvodu  autotremping . Věnuji se country a i částečně trempské hudbě kde hraji na různých trempských akcích příležitostně festivalech.V poslední době mně můžete potkat s kamarády na různých trempských akcích po celé republice. Plánované akce najdete též na mých stránkách.

 

 

Dále jsem členem OLD BOYS EXPEDITION .Jsou to kamarádi s kterýma se vídám dvakrát za rok. Jednou v dubnu o víkendu ,na jarním vlání kde se domlouvá expedice.Po druhé v září na expedici.Jsou to dobrý a tvrdý chlapy a výborní muzikanti např.Miki Ryvola,Šedivka, Marko Čermák,Samson Lenk,Nezmaři a další výborní kamarádi a muzikanti které nebudu  všechny   jmenovat.

Rozhovory a dotazy-videokonverzace na    Skype:  samotar-smrzovka   

sasa@samotar.com

 

Domů | Osobní informace | Zájmy a Podnikání | Seznam akcí | Galerie filmů | Country klub

Tento server byl naposledy aktualizován dne 21. 02. 2015